44-օրյա պատերազմի մասնակից երկու տղաներ հացադուլ են հայտարարել ու Ազատության հրապարակում միացել Արթուր Վանեցյանին
44-օրյա պատերազմի մասնակցիներ Նվեր Կիրակոսյանն ու Արթուր Ավագյանը հացադուլ են հայտարարել ու միացել Ազատության հրապարակում նստացույց անող ԱԱԾ նախկին տնօրեն, ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության ղեկավար Արթուր Վանեցյանին, փոխանցում է Aysor.am։
«Առավոտյան Ազատության հրապարակ եկան 44-օրյա պատերազմի մասնակիցներ, որոնք երեկ հայտարարել էին անժամկետ հացադուլի և Արթուր Վանեցյանին միանալու մասին»,-այս մասին հայտնել է «Հայրենիք» կուսակցության խորհրդի անդամ Արսեն Բաբայանը։

Два участника 44-дневной войны объявили голодовку и присоединились на площади Свободы к Артуру Ванецяну
Два участника 44-дневной войны – Нвер Киракосян и Артур Авагян – объявили голодовку и присоединились к бывшему директору Службы национальной безопасности, руководителю фракции "Честь имею" Артуру Ванецяну, проводящему сидячий пикет на площади Свободы в Ереване, передает Aysor.am.
"Утром на площадь Свободы пришли участники 44-дневной войны, которые вчера объявили о бессрочной голодовке и присоединении к Артуру Ванецяну", - сообщил член политсовета партии "Отечество" Арсен Бабаян.