Հայաստանի ՊՆ «Կամազը» կողաշրջվել է. 22-ամյա զինծառայող է մահացել
Նոյեմբերի 16-ին՝ ժամը 09:50-ի սահմաններում, ՀՀ ՊՆ «Կամազ» մակնիշի ավտոմեքենայի կողաշրջման հետևանքով  մահացել է  զինծառայող Գրիգոր Արթուրի Գրիգորյանը (ծնված՝ 2000թ.):
Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարությունը կիսում է կորստյան ծանր վիշտը և զորակցություն հայտնում զոհված զինծառայողի ընտանիքի անդամներին, հարազատներին և ծառայակիցներին:
Մարմնական վնասվածքներ  են ստացել 7 զինծառայողներ, որոնք տեղափոխվել են կայազորային հոսպիտալ, հետազոտվել են և  ստանում են անհրաժեշտ բուժօգնություն. զինծառայողների կյանքին վտանգ չի սպառնում:

В ДТП погиб военнослужащий, еще 7 военных пострадали
16 ноября, около 09:50, перевернулся автомобиль марки КамАЗ министерства обороны Армении, вследствие чего скончался военнослужащий Григор Артурович Григорян (2000 г.р.). Как передает Panorama.am, об этом сообщает пресс-служба министерства обороны Армении.
Телесные повреждения получили 7 военнослужащих, их перевезли в гарнизонный госпиталь, они прошли обследование и получают необходимую медпомощь. Угрозы для жизни военнослужащих нет.
Ведется следствие для полного выяснения всех обстоятельств произошедшего.
«Министерство обороны Армении разделяет тяжелую скорбь утраты и выражает поддержку членам семьи, родным и сослуживцам погибшего военного», – отмечают в Минобороны Армении.