ԱՄՆ-ում անհաջող սանրվածքի համար վարսավիրը հայտնվել է ճաղերի ետևում
Ամերիկյան վիսկոնսին նահանգի մեդիսոն քաղաքում ոստիկանությունը ձերբակալել է վարսավիրին, ով կտրել է 22-ամյա հաճախորդի ականջը, հայտնում է lenta.ru-ն:
Տուժողն իրավապահներին պատմել է, որ վարսահարդարն իրեն խնդրել է հանգիստ նստել աթոռին և չշարժել գլուխը, ինչից հետո կտրել է նրա ականջը, ինչպես նաև սափրել է գլխի կենտրոնում մի հատված` մնացած մազերը թողնելով բավականին երկար:
46-ամյա վարսահարդար Հալեդ Ա. Շաբանին ճաղերի ետև են ուղարկել վնասվածքներ հասցնելու և խուլիգանության մեղադրանքով, սակայն նա հերքում է այդ ամենը` տեղի ունեցածն անվանելով դժբախտ պատահար:

В США парикмахера посадили за неудачную стрижку
В городе Мэдисон американского штата Висконсин полиция арестовала парикмахера, который порезал ухо 22-летнему клиенту, сообщает lenta.ru.
Пострадавший рассказал стражам порядка, что стилист попросил его перестать ерзать на стуле и вертеть головой, а после этого полоснул ножницами по уху.
После этого парикмахер триммером выбрил ему полосу по центру головы, по бокам волосы остались довольно длинными. Какая прическа задумывалась изначально, не уточняется.
Однако 46-летнего Кхаледа А. Шабани отправили за решетку по подозрению в нанесении увечья и хулиганстве. Сам стилист назвал произошедшее несчастным случаем.