Ի՞նչ կնվիրեն Թրամփերը արքայազն Հարրիի հարսանիքին
Չնայած այն հանգամանքին, որ ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփն ու իր կինը՝ Մելանյան չեն հրավիրվել Միացյալ Թագավորության արքայազն Հարրիի և Մեգան Մարքլի հարսանիքին,  մտադիր են նրանց նվեր անել, հայտնում է  ''People''-ը։
Սպիտակ տան ներկայացուցիչ Լինդսեյ Ուոլթերսը հաստատել է, որ Թրամփները պատրաստվում են նվիրատվություն անել բարեգործական այն յոթ կազմակերպություներից մեկին, որոնք Հարրին ու Մեգանը առաջարկել են հյուրերին։
«Նախագահ Դոնալդ Թրամփն ու առաջին տիկին Մելանյա Թրամփը իրենց ներդրումը կանեն յոթ բարեգործական կազմակերպություններից մեկին, որոնք արքայական զույգը նշել է նվերների փոխարեն»,- հայտնել է Ուոլթերսը։

Что подарят Трампы на свадьбу принца Гарри и Меган Маркл
Несмотря на то, что президент США Дональд Трамп и его супруга Меланья не приглашены на свадьбу принца Гарри и Меган Маркл, тем не менее, они намерены сделать им подарок, пишет ''People''.
Представитель Белого дома Линдсей Уолтерс подтвердил, что Трампы сделают пожертвование одной из семи благотворительных организаций, которые Гарри и Меган предложили гостям, передает ''News.am''.
''Президент Дональд Трамп и первая леди Мелания Трамп внесут свой вклад в одну из 7 благотворительных организаций, которые королевская пара указала  вместо подарков'', - сказал Уолтерс.