Արցախի նախագահն ընդունել է hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի ղեկավարին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մայիսի 18-ին ընդունել է Հայաստանի Հանրապետության hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի պատվիրակությանը` կառույցի ղեկավար Ռոբերտ Նազարյանի գլխավորությամբ:
Քննարկվել են հանրային ծառայությունների եւ տնտեսական մրցակցության կարգավորման ոլորտում երկու հայկական պետությունների համագործակցության ընդլայնմանն ու խորացմանը վերաբերող մի շարք հարցեր:
Հանդիպմանը մասնակցում էին ԼՂՀ հանրային ծառայությունները եւ տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահ Հակոբ Ղահրամանյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

Президент Арцаха провел встречу с делегацией Комиссии по регулированию общественных услуг Армении
8 мая президент Республики Арцах Бако Саакян принял делегацию Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения во главе с руководителем структуры Робертом Назаряном.
Был обсужден ряд вопросов, касающихся расширения и углубления сотрудничества двух армянских республик в сфере регулирования общественных услуг и экономической конкуренции.
Во встрече приняли участие председатель Комиссии по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции НКР Акоп Каграманян, другие должностные лица.