Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը հյուրընկալել է Աննա Հակոբյանին
Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր հյուրընկալել է վարչապետի պաշտոնակատար Նիկոլ Փաշինյանի տիկին Աննա Հակոբյանին:
Տիկին Աննա Հակոբյանը Հանրապետության նախագահին ներկայացրել է իր ղեկավարած «Իմ քայլը» հիմնադրամի գործունեությունն ու ծրագրերը:
Զրուցակիցները խոսել են «Երևան, իմ սեր» և «Իմ քայլը» հիմնադրամների համագործակցության հնարավորությունների մասին: Այդ համատեքստում կարևորվել է Հանրապետության նախագահի տիկին Նունե Սարգսյանի և տիկին Աննա Հակոբյանի մասնակցությունը սոցիալական, կրթական, մշակութային և բարեգործական տարբեր ծրագրերում, ինչպես նաև համատեղ նախագծերի իրականացումը:

Президент Армении принял Анну Акопян
Президент Республики Армения Армен Саркисян принял сегодня супругу исполняющего обязанности премьер-министра Никола Пашиняна Анну Акопян.
Госпожа Анна Акопян представила президенту Республики деятельность и программы руководимого ею фонда "Мой шаг".
Собеседники говорили о возможностях сотрудничества фондов "Ереван - моя любовь" и "Мой шаг". В этом контексте подчёркнута важность участия супруги президента Нунэ Саркисян и госпожи Анны Акопян в различных социальных, образовательных, культурных и благотворительных программах, а также в реализации совместных проектов.