Աննա Հակոբյանն այցելել է Արմեն Ջիգարխանյանին (լուսանկար)
Այսօր աշխատանքային այցով Մոսկվայում գտնվող՝ ՀՀ վարչապետի ժամանակավոր պաշտոնակատարի տիկին Աննա Հակոբյանն այցելել է սիրված դերասան, թատերական մանկավարժ, թատրոնի ռեժիսոր Արմեն Ջիգարխանյանին՝ հետաքրքրվելու վերջինիս ինքնազգացողությամբ և զրուցելու: Այս մասին հայտնում է «Հայկական ժամանակ»-ը:
Անվանի դերասանը մեծ ուրախությամբ է ընդունել տիկին Հակոբյանին՝ նշելով, որ նման այցերն իր համար անչափ սպասված են և կարևոր, հատկապես ներկայիս՝ իր համար դժվար ժամանակներում: Նա հետաքրքրվել է, թե ինչպես են մարդիկ իրենց զգում և ապրում Հայաստանում, ինչ եղանակ է Երևանում:
Ջերմ մթնոլորտում անցած հանդիպման ավարտին Աննա Հակոբյանը և Արմեն Ջիգարխանյանը պայմանավորվել են հաջորդ անգամ հանդիպել Երևանում՝ եղանակները տաքանալուն պես, երբ մեծ դերասանն էլ արդեն կազդուրված կլինի:

Anna Hakobyan, the wife of the acting Prime Minister of Armenia, who is in Moscow on a working visit, visited beloved actor, theatre director Armen Dzhigarkhanyan to learn about his health and just to talk, ARMENPRESS reports Anna Hakobyan’s spokesperson Arpineh Zargarian informs.
The famous actor received Mrs. Hakobyan with great joy, noting that such visits are extremely important and anticipated by him, particularly now, when it’s a hard period for him. He was curious about how people feel and live in Armenia, and what the weather in Yerevan is like.
At the end of the warm meeting Anna Hakobyan and Armen Dzhigarkhanyan agreed to meet in Yerevan next time when the weather becomes warmer and the actor feels better.