Բակո Սահակյանն ընդունել է ՀՀ ՀԾԿՀ-ի պատվիրակությանը
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 19-ին ընդունել է Հայաստանի Հանրապետության hանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի պատվիրակությանը` կառույցի ղեկավար Գարեգին Բաղրամյանի գլխավորությամբ:
Քննարկվել են հանրային ծառայությունների եւ տնտեսական մրցակցության կարգավորման ոլորտում երկու հայկական պետությունների համագործակցության ընդլայնմանն ու խորացմանը վերաբերող մի շարք հարցեր:
Հանդիպմանը մասնակցում էին ԱՀ հանրային ծառայությունները եւ տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահ Միքայել Վիրաբյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

Президент Арцаха принял делегацию Комиссии по регулированию общественных услуг Армении
19 июля президент Республики Арцах Бако Саакян принял делегацию Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения во главе с руководителем структуры Гарегином Баграмяном.
Был обсужден ряд вопросов, касающихся расширения и углубления сотрудничества двух армянских республик в сфере регулирования общественных услуг и экономической конкуренции.
Во встрече приняли участие председатель Комиссии по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции Республики Арцах Микаел Вирабян, другие должностные лица.