Բակո Սահակյանը հանձնարարել է կարճ ժամկետում լուծել Ստեփանակերտում առաջացած ջրամատակարարման խնդիրը
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանն օգոստոսի 24-ին այցելել է Ստեփանակերտի ջրամատակարարման մի շարք օբյեկտներ և ծանոթացել մայրաքաղաքի բնականոն ջրամատակարարման վերականգնման ուղղությամբ իրականացվող աշխատանքներին:
Երկրի ղեկավարը կրկին կարևորել է քաղաքում առաջացած ջրամատակարարման խնդրի հնարավորինս կարճ ժամկետում լուծման անհրաժեշտությունը՝ կոնկրետ հանձնարարականներ տալով շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին:
Նախագահին ուղեկցում էին պետնախարար Գրիգորի Մարտիրոսյանը, Ստեփանակերտի քաղաքապետ Սուրեն Գրիգորյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

President Sahakyan Visited a Number of Water Supply Facilities in Stepanakert
On 24 August Artsakh Republic President Bako Sahakyan visited a number of water supply facilities in Stepanakert and got acquainted with the activities aimed at a restoration of the capital's regular water supply.
The Head of the State highlighted once again the imperative of solving the water supply issue in the capital within the shortest time possible giving concrete assignments to the heads of concerned bodies.
Minister of State Grigory Martirosyan, Mayor of Stepanakert Souren Grigoryan and other officials accompanied the President