Բակո Սահակյանն ընդունել է ֆիզիկական կուլտուրայի և սպորտի ոլորտի մի խումբ ներկայացուցիչների
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը սեպտեմբերի 17-ին ընդունել է ֆիզիկական կուլտուրայի և սպորտի ոլորտի մի խումբ ներկայացուցիչների:
Բակո Սահակյանը շնորհավորել է ներկաներին մասնագիտական տոնի կապակցությամբ և մաղթել նրանց հաջողություններ աշխատանքում:
Նախագահը ֆիզիկական կուլտուրայի և սպորտի զարգացման գործում ներդրած ավանդի համար երկու հոգու շնորհել է ԼՂՀ ֆիզիկական կուլտուրայի վաստակավոր աշխատողի պատվավոր կոչում:
Հանդիպմանը մասնակցում էին ԱՀ կրթության, գիտության և սպորտի նախարար Նարինե Աղաբալյանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

President Bako Sahakyan Received a Group of Representatives of the Republic's Physical Culture and Sports Sphere
On 17 September Artsakh Republic President Bako Sahakyan received a group of representatives of the republic's physical culture and sports sphere.
Bako Sahakyan congratulated the attendees on their professional holiday wishing them success in their work.
The President conferred an honorary title of the NKR Honored Worker of Physical Culture on two individuals for their input in the development of physical culture and sports.
Artsakh Republic minister of education, science and sports Narine Aghabalyan and other officials partook at the meeting