Վարչապետն ԱԱԾ-ին հանձնարարել է պարզել՝ QR կոդը սատանայի հետ կապ ունի՞, թե՞ ոչ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն անհրաժեշտ է համարում պարզել՝ ի վերջո, QR կոդը սատանայի հետ կապ ունի՞, թե ոչ: Այդ մասին վարչապետը նշել է կառավարության նիստում:
«Առանց կատակի, ես ԱԱԾ-ին հանձնարարական եմ տվել՝ պարզել որոշ շրջանակների ու սատանայի համագործակցության ձևերն ու ուղիները: Ծիծաղում եք, բայց, իրոք, եթե կա պնդում, դա պետք է պարզվի, որովհետև դա անվտանգության խնդիր է: Ով այդպիսի տեղեկություն ունի, թող դիմի ԱԱԾ»,- «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ, ասել է վարչապետը:
Նիկոլ Փաշինյանը նշել է, որ թեև կատակի պես է հնչում, սակայն լուրջ է ասում: «Դա պետք է պարզել, և հանրությունը պետք է իմանա, որ կառավարության համար ոչ մի ահազանգ անհետևանք չի մնում, մենք պետք է 100 տոկոսով անկեղծ լինենք, եթե այդպիսի խնդիր կա, իրեն տանք ձևակերպում»,- հավելել է կառավարության ղեկավարը:

Премьер-министр поручил СНБ выяснить, имеет ли QR-код связь с сатаной
Премьер-министр Никол Пашинян считает необходимым выяснить, имеет ли QR-код связь с сатаной или нет, передает ''Арменпресс''.
''Без шуток, я дал СНБ поручение выяснить формы и пути сотрудничества некоторых кругов и сатаны. Вы смеетесь, но если есть такое утверждение, это должно быть выяснено, потому что это проблема безопасности. Кто располагает такими сведениями, пусть обратится в СНБ'', - сказал премьер-министр.
Никол Пашинян отметил, что хотя это и звучит как шутка, но он говорит серьезно. Это нужно выяснить, и общественность должна знать, что в правительстве ни один сигнал не остается без последствий, мы должны быть на 100% искренни, если есть такая проблема, надо ее сформулировать'', - добавил глава правительства.