ԱԺ պատվիրակությունը մեկնում է Թբիլիսի՝ մասնակցելու ԵՎՐԱՆԵՍԹ ԽՎ նիստին
ՀՀ ԱԺ պատվիրակությունը 2019 թվականի դեկտեմբերի 7-10-ն աշխատանքային այց կկատարի Թբիլիսի, տեղեկանում ենք ԱԺ պաշտոնական կայքից:
Եվրանեսթ խորհրդարանական վեհաժողովի լիագումար նստաշրջանի աշխատանքներին մասնակցելու համար Թբիլիսի (Վրաստան) կգործուղվեն Եվրանեսթ ԽՎ-ում ԱԺ պատվիրակության ղեկավար,ԱԺ պատգամավոր Գայանե Աբրահամյանը,պատվիրակության անդամներ, ԱԺ նախագահի տեղակալ Վահե Էնֆիաջյանը, ԱԺ եվրոպական ինտեգրման հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արման Եղոյանը, ԱԺ առողջապահության և սոցիալական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահի տեղակալ Հերիքնազ Տիգրանյանը, ԱԺ պատգամավորներ Սարգիս Խանդանյանը, Կորյուն Մկրտչյանը, Նարեկ Մկրտչյանը, Միքայել Զոլյանը, Նորա Առուստամյանը, Տարոն Սիմոնյանը:

Парламентарии Армении посетят Тбилиси для участия на пленарном заседании ПА Евронест
Делегация из Армении для участия на пленарном заседании Парламентской ассамблеи Евронест 7-10 декабря посетит Тбилиси, сообщает пресс-служба НС Армении.
В составе делегации в Грузию поедут ее руководитель Гаяне Абрамян, вице-спикер парламента Армении Ваге Энфиаджян, председатель постоянной Комиссии по вопросам европейской интеграции парламента Армении Арман Егоян, заместитель председателя постоянной Комиссии парламента Армении по социальным вопросам и здравоохранению Эрикназ Тигранян, депутаты Саргис Хандоян, Корюн Мкртчян, Нарек Мкртчян, Микаел Золян, Нора Арустамян,  Тарон Симонян.