Ես Թուրքիայի Քիմ Քարդաշյանն եմ. թուրք լրագրող
Թուրք հայտնի լրագրող Ջունեյթ Օզդեմիրը, հպարտանալով Twitter-ում 6.8 մլն հետևորդ ունենալու փաստով, հայտարարել է, որ ինքը Թուրքիայի Քիմ Քարդաշյանն է:
Այս մասին լրագրողն ասել է մասնագիտական դասախոսություն կարդալու նպատակով Թուրքիայի համալսարաններից մեկի ուսանողների հետ հանդիպման ժամանակ, փոխանցում է Ermenihaber-ը
Օզդեմիրը պատմել է, որ ԱՄՆ-ում, երբ մարդկանց ցույց է տալիս սոցցանցում իր ունեցած հետևորդների քանակը, նրանք շատ են զարմանում, ինքն էլ կատակում է՝ ասելով. «Ես Թուրքիայի Քիմ Քարդաշյանն եմ»:
Թուրքական կայքը հիշեցրել է, որ ամերիկյան ռեալիթի շոուի աստղ Քիմ Քարդաշյանը Twitter-ում ունի 63.2 մլն հետևորդ:

Famous Turkish journalist Cüneyt Özdemir, who is proud of having 6.8 million followers on Twitter, has announced that he is Turkey's Kim Kardashian. The journalist said this during a lecture with students at a Turkish university.
According to Turkish Haberler website, Özdemir said that in US when he shows the number of his followers on social network, people become very surprised: "I'm Turkey's Kim Kardashian'', Özdemir said.
The Turkish website reminded that American Reality Show Star Kim Kardashian has 63.2 million followers on Twitter.