Հրապարակել է «ՈՉ»-ի շտաբի նախաձեռնող խմբի առաջին տասնյակը
«Իրավական ուղի» ՀԿ համահիմնադիր Ռուբեն մելիքյանը հրապարակել է սահմանադրական հանրաքվեի «ՈՉ»-ի շտաբի նախաձեռնող խմբի առաջին տասնյակը:
«Մեր նախաձեռնող խմբի առաջին տասնյակը. Ռուբեն Մելիքյան, Գոհար Մելոյան, Արսեն Բաբայան, Էլինար Վարդանյան, Տիգրան Աթանեսյան, Աստղիկ Մաթևոսյան, Արտակ Ասատրյան, Սիրանուշ Սահակյան, Անահիտ Սարգսյան, Արսեն Մկրտչյան»,-գրել է նա ֆեյբուքյան իր էջում:
Ավելի վաղ Մելիքյանը տեղեկացրել էր, որ արդեն ձևավորվել է 61 իրավաբաններից բաղկացած նախաձեռնող խումբ, որն այսօր՝ փետրվարի 18-ին, անհրաժեշտ փաստաթղթերը ներկայացնելու է ՀՀ կենտրոնական ընտրական հանձնաժողով:

Известна первая десятка инициативной группы штаба "НЕТ" конституционного референдума
Соучредитель общественной организации "Правовой путь" Рубен Меликян представил первую десятку инициативной группы агитационного штаба "НЕТ" конституционного референдума.
"Первая десятка инициативной группы штаба "НЕТ": Рубен Меликян, Гоар Мелоян, Арсен Бабаян, Элинар Варданян, Тигран Атанесян, Астхик Матевосян, Артак Асатрян, Сирануш Саакян, Анаит Саркисян, Арсен Мкртчян", - написал на своей странице в "Facebook" соучредитель общественной организации "Правовой путь".
Мелткян сообщил также, что уже сформирована инициативная группа, состоящая из 61 юриста, и 18 января в Центральную избирательную комиссию будут представлены необходимые документы.