Նիդերլանդներից Հայաստան վերադառնալ ցանկացողները կարող են օգտվել Ամստերդամ-Մինսկ-Երևան չվերթից
Նիդերլանդներից Հայաստան վերադառնալ ցանկացող քաղաքացիները կարող են օգտվել «Բելավիա» ընկերության՝ մարտի 29-ին նախատեսված Ամստերդամ - Մինսկ - Երևան չվերթից։ Այս մասին տեղեկացնում է Նիդերլանդներում ՀՀ դեսպանությունը։
«Սիրելի հայրենակիցներ, տեղեկացնում ենք, որ Ռուսաստանի կառավարության որոշմամբ մարտի 27-ից արտերկրի հետ բոլոր չվերթները դադարեցվում են, ինչը նշանակում է, որ դադարեցվելու են նաև չվերթները դեպի Ամստերդամ և Երևան։
Հայաստան վերադառնալ ցանկացող քաղաքացիները կարող են օգտվել մարտի 29-ին նախատեսված «Բելավիա» ընկերության Ամստերդամ - Մինսկ - Երևան չվերթից։ Տոմսերը կարող եք ամրագրել ավիաընկերության կայքում ՝ belavia.by ։ Դեսպանությունը կապի մեջ է «Բելավիա» ընկերության ներկայացուցչության հետ և պատրաստ է աջակցել տեղեր ամրագրելու հարցում՝ դրանց առկայության պարագայում»,- ասվում է դեսպանության տարածած հաղորդագրության մեջ:

Желающие вернуться из Нидерландов в Армению граждане могут воспользоваться рейсом Амстердам-Минск-Ереван
biletik.aero
Желающие вернуться из Нидерландов в Армению граждане могут воспользоваться предусмотренным 29 марта рейсом Амстердам-Минск-Ереван авиакомпании "Белавиа", сообщает aysor.am
"Дорогие соотечественники, сообщаем, что решением правительства России, с 27 марта будут приостановлены все полеты за рубеж, что означает, что будут прекращены рейсы в Амстердам и Ереван.
Желающие вернуться в Армению граждане могут воспользоваться предусмотренным 29 марта рейсом Амстердам-Минск-Ереван авиакомпании "Белавиа". Билеты можно забронировать на сайте belavia.by. Посольство находится в постоянной связи с представительством авиакомпании и готово посодействовать в вопросе закрепления мест, в случае их наличия", - говорится в сообщении, распространенном посольством Армении в Нидерландах.