Նիկոլ Փաշինյանն ուղիղ եթերով կպատասխանի քաղաքացիների հարցերին
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը երկուշաբթի օրն իր ֆեյսբուքյան էջում ուղիղ եթերով կպատասխանի քաղաքացիների հարցերին։ Այդ մասին նա գրել է իր ֆեյսբուքյան էջում.
Երկուշաբթի օրը, ժամը 18.30-ից այս էջի ուղիղ եթերում կպատասխանեմ Ձեր հարցերին: Այդ հարցուպատասխանին կտրամադրեմ երեք ժամ:
Կպատասխանեմ ամենաշատ Լike հավաքած հարցերին: Ընդ որում, Լike -երի հաշվարկը կկատարվի հետեւյալ բանաձեւով՝ Like մինուս dislike եւ այլ արձագանքներ:
Այնպես որ՝ Դուք եք որոշում, թե որ հարցերին պատասխանեմ: Գրեք Ձեր հարցերը այստեղ: Մինչ հանդիպում՝ երկուշաբթի օրը, ժամը 18.30»։

Никол Пашинян в прямом эфире ответит на вопросы граждан
В понедельник премьер-министр Армении Никол Пашинян в прямом эфире ответит на вопросы граждан. Об этом написал на своей странице в Facebook.
В понедельник с 18:30 часов в прямом эфире на этой странице я отвечу на ваши вопросы. На это я уделю три часа.
Отвечу на вопросы, которые собрали наибольшее количество  Լike. Причем расчет Likе-ов будет выполняться по следующей формуле: Like минус dislike и другие отклики.
Так что, вы сами решите, на какие вопросы я отвечу. Пишите свои вопросы здесь. До встречи в понедельник в 18:30 часов"».