Արցախի Հանրապետության Նախագահը ստորագրել է մի շարք հրամանագրեր
Արայիկ Լազարյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի կառավարության գործերի կառավարչության պետ՝ ազատվելով Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի կառավարության գործերի կառավարչության պետ-աշխատակազմի ղեկավարի առաջին տեղակալի պաշտոնից։
Դավիթ Բաբայանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության Նախագահի խորհրդական՝ ազատվելով Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության պետ-Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալի պաշտոնից։
Վահրամ Պողոսյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության պետ-Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի ղեկավարի տեղակալ։

President of Artsakh Signed Several Decrees
Arayik Lazaryan was released from the post of head of the Administration of Governmental Affairs of the President's Office-first deputy head of the President's Office and appointed head of the Administration of Governmental Affairs of the President's Office.
David Babayan was appointed adviser to the Artsakh Republic President and released from the post of head of the Central Information Department of the President's Office - deputy head of the President's Office.
Vahram Poghosyan was appointed head of the Central Information Department of the President's Office - deputy head of the President's Office.