Հակառակորդը կրել է մարդկային և տեխնիկայի կորուստներ, մասնավորապես՝ երեք տանկ. ՊՆ
Ադրբեջանը կրել է  մարդկային և տեխնիկայի կորուստներ, մասնավորապես՝ երեք տանկ։ Մարտերը շարունակվում են։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում տեղեկացնում է ՀՀ ՊՆ մամուլի խոսնակ Շուշան Ստեփանյանը:
«Ինչպես նշել է ՊԲ հրամանատար, գեներալ-մայոր Ջալալ Հարությունյանը, ադրբեջանական զորքերը ժամը 07:10-ին հարձակման են անցել շփման գծի ամբողջ երկարությամբ։ Ադրբեջանական զորքերի՝ մի քանի ուղղությամբ հարձակումները հետ են մղվել։ Հակառակորդը կրել է մարդկային և տեխնիկայի կորուստներ, մասնավորապես՝ երեք տանկ։ Մարտերը շարունակվում են», - գրել է Ստեփանյանը:

Противник понес потери, в том числе и технические, в частности, потерял три танка: Шушан Стапанян
Противник понес потери в живой силе и технике, в частности, были подбиты три танка. Об этом на своей странице в Facebook написала пресс-секретарь МО Шушан Степанян.
"Как уже отметил командующий Армией обороны Арцаха, генерал-майор Джалал Арутюнян, азербайджанские войска в 07:10 перешли в наступление по всей протяженности линии соприкосновения.
Нападение азербайджанских войск по нескольким направлениям было отброшено назад. Противник понес потери в живой силе и технике, в частности, были подбиты три танка. Бои продолжаются", - написала Степанян.