ՊԲ ստորաբաժանումները շարունակում են հակառակորդի դիվերսիոն խմբերի ոչնչացման գործողությունները
Գիշերվա ընթացքում արցախա-ադրբեջանական հակամարտության գոտում պահպանվել է հարաբերական կայուն-լարված իրադրություն:
Երեկոյան հակառակորդը շարունակել է հրետակոծել խաղաղ բնակավայրերը, մասնավորապես թիրախում էին հայտնվել Մարտունին, Ասկերանի շրջանի վերին ենթաշրջանի գյուղերը:
Ինչպես տեղեկացնում է Արցախի ՊՆ մամուլի ծառայությունը, ներկայումս տեղային նշանակության մարտեր են ընթանում ճակատային գծի որոշ ուղղություններում: ՊԲ ստորաբաժանումները շարունակում են հակառակորդի դիվերսիոն խմբերի ոչնչացման գործողությունները:

Подразделения Армии обороны продолжают действия по уничтожению диверсионных групп противника
В течение ночи в зоне арцахско-азербайджанского конфликта сохранялась относительно стабильная и напряженная ситуация. Об этом сообщает пресс-служба минобороны Республики Арцах.
"Вечером противник продолжал обстреливать мирные населенные пункты, в частности, мишенью оказались Мартуни, села верхнего подрайона Аскеранского района.
В настоящее время на некоторых направлениях линии фронта идут бои локального значения. Подразделения Армии обороны продолжают действия по уничтожению диверсионных групп противника", - говорится в сообщении.