Վարչապետը կրկին հանդիպում է ունեցել գերեվարված և անհետ կորած անձանց ընտանիքների անդամների հետ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը կառավարությունում այսօր ևս հանդիպում է ունեցել արցախյան պատերազմի ընթացքում գերեվարված, անհետ կորած զինվորականների և քաղաքացիական անձանց ընտանիքների անդամների հետ:
Վարչապետն անդրադարձել է զոհվածների դիերի, գերիների փոխանակման, անհետ կորած անձանց հայտնաբերման ուղղությամբ Ռուսաստանի Դաշնության և Կարմիր Խաչի միջազգային կոմիտեի միջնորդությամբ տարվող աշխատանքների ընթացքին:
Կառավարության ղեկավարը լսել է ներկաներին և պատասխանել նրանց հարցերին: Անդրադարձ է կատարվել նաև ստեղծված միջգերատեսչական աշխատանքային խմբի գործունեությանը:

PM Holds Another Meeting with Families of Captured and Missing Persons
Prime Minister Nikol Pashinyan held another meeting with representatives of families of those servicemen and civilians captured or reported missing during the Artsakh war.
The Premier evoked the mediation efforts exerted the International Committee of the Red Cross of the Russian Federation to exchange the bodies of killed servicemen, the captives and identify the missing persons.
The Prime Minister listened to those present and answered their questions. Reference was made to the activities of the recently established interdepartmental working group.