Հադրութի շրջանում որոնողական աշխատանքներն այսօր արդյունք չեն տվել. Արցախի ԱԻՊԾ
Հադրութի շրջանում այսօր՝ նոյեմբերի 25–ին, իրականացված որոնողական աշխատանքներն արդյունք չեն տվել: Այս մասին  հայտնում է Արցախի Արտակարգ իրավիճակների պետական ծառայությունը։
«Ռազմական գործողությունների ընթացքում զոհված եւ մինչ օրս անհետ կորած համարվող զինծառայողների և քաղաքացիական անձանց աճյունների որոնողական աշխատանքներն այսօր փրկարարական մեկ ջոկատով իրականացրել են Ադրբեջանի կողմից օկուպացված Հադրութի շրջանի Մեծ Թաղեր համայնքի վարչական տարածքում:Որոնումներն արդյունք չեն տվել: Փրկարարներն աճյուն կամ մասունք չեն հայտնաբերել:
Զինադադարից հետո մինչ օրս տարհանվել է ընդհանուր 1701 աճյուն:
Որոնողական աշխատանքների առաջիկա ուղղությունների եւ արդյունքների մասին ԱԻ պետական ծառայությունը կհրապարակի հավելյալ տեղեկություն»,- ասվում է հաղորդագրության մեջ։

Поиски останков погибших в Нагорном Карабахе прошли безрезультатно
Поиски останков погибших в ходе боев в районе Гадрута не дали результатов. Как передает Sputnik Армения, об этом в четверг сообщает Госслужба по ЧС МВД Нагорного Карабаха.
Поиск тел погибших и пропавших без вести во время боевых действий мирных жителей и солдат проводился одним спасательным отрядом на административной территории общины Мец Тагер и не дал результатов.
За все время поисковой операции на территориях, перешедших под контроль ВС Азербайджана, найдены или переданы армянской стороне тела и останки в общей сложности 1701 человека (военнослужащих и гражданских лиц).