Մարտակերտի 35-ամյա բնակիչը տնից դուրս է եկել ու առ այսօր չի վերադարձել. Արցախի ՆԳՆ ոստիկանություն
Ոստիկանության Մարտակերտի շրջանային բաժնում օգոստոսի 21-ին հաղորդում է ստացվել, որ Մարտակերտ քաղաքի 35-ամյա բնակիչ Ն. Մ.-ն օգոստոսի 19-ին տնից դուրս է եկել ու առ այսօր չի վերադարձել։
Ինչպես տեղեկացնում է Արցախի ներքին գործերի նախարարությունը, ոստիկանության շրջանային բաժնի ծառայողները պարզել են, որ նույն օրը ժամը 17:00-ի սահմաններում, անասնապահությամբ զբաղվող քաղաքացին, կորած անասունները փնտրելու նպատակով դուրս է եկել Մարտակերտ քաղաքի հարակից տարածքներ ու մինչ օրս վերջինիս հետ կապ հաստատել չի հաջողվում։
Նրա հասակը 150-ից 155 սմ է, հագին եղել է կապույտ վերնաշապիկ, սև ջինսե տաբատ և կապույտ-սպիտակ երանգներով սպորտային կոշիկ։

35-летний гражданин Мартакерта 19 августа вышел из дома и до сих пор не вернулся
21 августа в отделение полиции в Мартакерте поступило сообщение, что 35-летний гражданин города Мартакерт Н. М. 19 августа вышел из дома и до сих пор не вернулся, сообщает Armradio.am со ссылкой на МВД Республики Арцах.
Полиция выяснила, что вышеупомянутый гражданин, занимающийся скотоводством, 19 числа в 17:00 отправился в прилегающие к городу Мартакерт территории с целью поиска пропавшего скота и до сегодняшнего дня не вернулся.
Рост мужчины составляет 150-155 см, одет он был в синюю рубашку, черные джинсовые штаны и спортивную обувь сине-белого цвета.
При имении какой-либо информации о пропавшем мужчине, просьба немедленно обратиться в ближайшее отделение полиции или позвонить 1-02.