Սպասվում են տեղումներ
ՀՀ ԱԻՆ-ը տեղեկացնում է, որ հանրապետության տարածքում փետրվարի 18-ի ցերեկը, 19-ի գիշերը և առավոտյան ժամերին շրջանների զգալի մասում ժամանակ առ ժամանակ սպասվում են տեղումներ, լեռնային գոտիներում` թաց ձյան, նախալեռնային և հովտային գոտիներում անձրևի տեսքով։
20-23-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, քամին՝ հարավ-արևմտյան՝ 3-8 մ/վ արագությամբ: Օդի ջերմաստիճանը փետրվարի 20-ի գիշերը կնվազի 3-4 աստիճանով, ցերեկը նույնքան կբարձրանա:
Երևանում փետրվարի 18-ի ցերեկը, 19-ի գիշերը և առավոտյան ժամերին ժամանակ առ ժամանակ սպասվում է անձրև։ Փետրվարի 20-23-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ:

Rain and Wet Snow are Predicted
According to the MES of RA, in the Republic during the daytime of February 18, at night of 19 and in the mornings from time to time rain is expected. In the mountains wet snow, in the foothills and valleys rain is predicted. On 20-23 no precipitations is expected. South-west wind speed is 3-8 m/s. The air temperature at night of February 20 will go down by 3-4 degrees, during daytime will go up again.
In Yerevan during the daytime of February 18, at night of 19 and in the mornings from time to time rain is expected. On February 20-23 no precipitation is expected.