Արա Բաբլոյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմեկնի Սանկտ Պետերբուրգ
ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանի գլխավորած պատվիրակությունն ապրիլի 12-13-ը կլինի Սանկտ Պետերբուրգում` մասնակցելու ՀԱՊԿ խորհրդարանական վեհաժողովի խորհրդի, ԱՊՀ միջխորհրդարանական վեհաժողովի խորհրդի, 47-րդ լիագումար, տնտեսական և ֆինանսների հարցերով, քաղաքական հարցերի և միջազգային համագործակցության, պաշտպանության և անվտանգության մշտական հանձնաժողովների, ինչպես նաև երիտասարդական ՄԽՎ նիստերին: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ԱԺ պաշտոնական կայքէջից։
Արա Բաբլոյանի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀ ԱԺ տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Խոսրով Հարությունյանը, ՀՀ ԱԺ պատգամավորներ Հերմինե Նաղդալյանը, Կարեն Բեքարյանը, Ռոմիկ Մանուկյանը և Միհրան Հակոբյանը:

Delegation Led by the RA NA President Ara Babloyan Will Leave for Saint Petersburg
On April 12-13 the delegation led by the RA NA President Ara Babloyan will be in Saint Petersburg to take part in the 47th plenary session, in the sittings of the CSTO Parliamentary Assembly Council, the CIS Inter-Parliamentary Assembly Council, the Permanent Commissions on Economy and Finance, on Political Issues and International Cooperation, on Defense and Security Issues, as well as the Youth IPA, the official website of RA National Assembly reports.
The Chair of the RA NA Standing Committee on Economic Affairs Khosrov Harutyunyan, the RA NA deputies Hermine Naghdalyan, Karen Bekaryan, Romik Manukyan and Mihran Hakobyan are in the delegation led by Ara Babloyan.