Արա Բաբլոյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմեկնի Սանկտ Պետերբուրգ
ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանի գլխավորած պատվիրակությունն ապրիլի 12-13-ը կլինի Սանկտ Պետերբուրգում` մասնակցելու ՀԱՊԿ խորհրդարանական վեհաժողովի խորհրդի, ԱՊՀ միջխորհրդարանական վեհաժողովի խորհրդի, 47-րդ լիագումար, տնտեսական և ֆինանսների հարցերով, քաղաքական հարցերի և միջազգային համագործակցության, պաշտպանության և անվտանգության մշտական հանձնաժողովների, ինչպես նաև երիտասարդական ՄԽՎ նիստերին: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ԱԺ պաշտոնական կայքէջից։
Արա Բաբլոյանի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀ ԱԺ տնտեսական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Խոսրով Հարությունյանը, ՀՀ ԱԺ պատգամավորներ Հերմինե Նաղդալյանը, Կարեն Բեքարյանը, Ռոմիկ Մանուկյանը և Միհրան Հակոբյանը:

Баблоян отбывает в Санкт-Петербург
12-13 апреля делегация во главе с председателем НС А. Баблояном будет находиться в Санкт-Петербурге - для участия в заседаниях Совета ПА ОДКБ, Совета МПА СНГ, 47-го пленарного заседания и заседаний постоянных комиссий по экономическим и финансовым вопросам, по политическим вопросам и международному сотрудничеству, по  обороне и безопасности, а также молодежной МПА, сообщает пресс-служба НС Армении.
В составе возглавляемой А. Баблояном делегации - председатель Постоянной комиссии НС по экономическим вопросам Х. Арутюнян, депутаты НС Э. Нагдалян, К. Бекарян, Р. Манукян и М. Акопян.