Ռազմական ոստիկանության պետի գլխավորած պատվիրակությունն այցելել է Վրաստան
Երկկողմ համագործակցության շրջանակում օգոստոսի 12-ից 16-ը ՀՀ ՊՆ ռազմական ոստիկանության պետ, գնդապետ Արթուր Բաղդասարյանի գլխավորած պատվիրակությունն այցելել է Վրաստանի Հանրապետություն: Այս մասին տեղեկանում ենք ՀՀ ՊՆ մամուլի ծառայությունից:
Այցի ընթացքում ՀՀ ՊՆ ՌՈ պատվիրակությունը հանդիպել է Վրաստանի Հանրապետության ՌՈ դեպարտամենտի պետ, գեներալ-մայոր Աբեսալոմ Մանջավիձեի հետ: Քննարկվել են Հայաստանի Հանրապետության և Վրաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարությունների միջև ռազմական ոստիկանության ոլորտում համագործակցության հեռանկարները:

From August 12 to 16, within the scope of bilateral cooperation, the delegation led by Chief of Military Police of the Ministry of Defense of Armenia, Colonel Artur Baghdasaryan paid a visit to the Republic of Georgia. The visit will last till August 16, the press service of the Ministry of Defense reports.
During the visit, the delegates met with Head of the Military Police Department of the Republic of Georgia, Major-General Abesalom Manjavidze.
The prospects for cooperation between the Ministries of Defense of the Republic of Armenia and the Republic of Georgia in the military police sector were discussed during the meeting.