Վարչապետը տիկնոջ հետ ներկա է գտնվել «Հարսանիք թիկունքում» ներկայացմանը (ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը տիկնոջ՝ Աննա Հակոբյսանի հետ Հ. Պարոնյանի անվան երաժշտական կոմեդիայի պետական թատրոնում ներկա է գտնվել «Հարսանիք թիկունքում» ներկայացմանը։
Ներկայացմանը ներկա են եղել նաև Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Բ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը, Ազգային ժողովի նախագահ Արարատ Միրզոյանը, Պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանը և այլ բարձրաստիճան պաշտոնյաներ։
Գյումրու դրամատիկական թատրոնի «Հարսանիք թիկունքում» ներկայացումը նվիրված է արցախյան քառօրյա պատերազմի հերոսներին: Ներկայացումը բեմադրվել է Անահիտ Աղասարյանի պիեսի հիման վրա։

Премьер-министр вместе с супругой присутствовал на спектакле "Свадьба в тылу" (фотографии)
Премьер-министр Никол Пашинян вместе с супругой Анной Акопян в Государственном театре музыкальной комедии имени Акопа Пароняна присутствовал на спектакле "Свадьба в тылу".
На спектакле также присутствовали Верховный Патриарх и Католикос Всех Армян, Его Святейшество Гарегин Второй, председатель Национального Собрания Арарат Мирзоян, министр обороны Давид Тоноян и другие высокопоставленные лица.
Спектакль Драматического театра Гюмри "Свадьба в тылу" посвящен героям четырехдневной арцахской войны. Спектакль поставлен по пьесе Анаит Агасарян.