Ֆրանսիայի հրապարակում վրանի վրա քշած մեքենան երեք անձով բերման է ենթարկվել
Ֆրանսիայի հրապարակում ծառայություն իրականացնող ոստիկանները հետապնդել են «Մերսեդես» մակնիշի մեքենային, երեք անձով հանդերձ բերման են ենթարկել բաժին։
«Հիմա նյութեր են նախապատրաստվում», - Panorama.am-ին հայտնեցին ոստիկանությունից՝ անպատասխան թողնելով անձանց սթափության մասին հարցը։
Հիշեցնենք, այսօր վաղ առավոտյան՝ ժամը 6-ին մոտ ՀՀԿ-ական պատգամավոր Աննա Մկրտչյանն ահազանգել էր, որ մի մեքենա կարողացել է ճեղքել բազմաթիվ ոստիկանների ու կարմիր բերետավորների շթղան ու քշել վրաններից մեկի վրա, որտեղ քաղաքացիներ կան։

Наезд на палатку на площади Франции в Ереване: трое подвергнуты приводу
Полицейские, дежурившие на площади Франции в Ереване, доставили в участок автомобиль марки "Мерседес" и трех находившихся в нем лиц.
"Сейчас подготавливаются материалы", – сообщили Panorama.am в полиции, оставив без ответа вопрос о трезвости подвергнутых приводу.
Напомним, что сегодня рано утром, около 6:00, депутат парламента Армении от оппозиционной фракции "Честь имею" Анна Мкртчян на своей странице в Facebook сообщила о том, что автомобиль на глазах у многочисленных полицейских протаранил одну из палаток на площади Франции, в которой находились люди.