Comedy Club-ի թիմն ապրիլի 24-ին կժամանի Երևան
Ռուսաստանաբնակ հանրահայտ երկգիծաբան, «Comedy Club» ակումբի հիմնադիր Գարիկ Մարտիրոսյանը «ՌուսԱրմԻնֆո» կայքին տված հարցազրույցում ասել է, որ ինքն և իր գործընկերներն ապրիլի 24-ին Երևանում են լինելու:
«Այս տարի ես Երևան կգամ «Comedy Club»-ի բոլոր մասնակիցների հետ: Գալու են ոչ միայն բեմում հանդես եկող հայտնի դերասաններ, այլև` սցենարիստներ, պրոդյուսերներ, խմբագիրներ: Ապրիլի 24-ին նվիրված միջոցառումներին մասնակցելու նպատակով Հայաստան է գալու ТНТ  հեռուստաալիքի գլխավոր տնօրեն Իգոր Միշինը»,- ասել է Մարտիրոսյանը:
Նրա փոխանցմամբ՝ ապրիլի 24-ին՝ Հայոց ցեղասպանության զոհերի հիշատակի օրը, «Comedy Club» հումորային հաղորդումը չի հեռարձակվի. դրա փոխարեն կցուցադրվի 10 րոպեանոց տեսահոլովակ, որի շրջանակում հեռուստաալիքի աստղերը կպատմեն 1915թ. ողբերգական դեպքերի մասին:
Գարիկ Մարտիրոսյանի կարծիքով՝ Հայոց ցեղասպանության 100-րդ տարելիցը պետք է լուսաբանվի տեղեկատվական դաշտում` առաջին հերթին երիտասարդության, այն հեռուստադիտողների համար, ովքեր պատկերացում չունեն հայերի մեծ ողբերգության մասին:

The Team of Comedy Club will be in Yerevan on April 24
The famous humorist Garik Martirosyan in an interview with "RUS ARMINFO" reported that on April 24 he and his colleagues will be in Yerevan, Tert.am reports. "This year I will be in Yerevan with the whole staff of Comedy Club. Not only well-known artists will performing on the stage will arrive, but also the writers, producers, editors. CEO of Russia's TNT channel Igor Mishin will also come to Armenia to participate in the mourning ceremonies," - Garik Martirosyan said.
The team of Comedy Club, with the support of the general director of TNT Igor Mishin and the stars of television, on April 24, will show an information video about the tragic events of 1915.
"On Friday, April 24. the show of Comedy Club will be canceled. Instead, a little 10-minute film will be shown, with the participation of all the stars of TNT, who physically had an opportunity to shot in the film. This is not only a tribute to all the victims, but above all, a news event for those watching TNT and knows nothing about the Armenian Genocide in the Ottoman Empire "- a resident of Comedy Club said.