Comedy Club-ի թիմն ապրիլի 24-ին կժամանի Երևան
Ռուսաստանաբնակ հանրահայտ երկգիծաբան, «Comedy Club» ակումբի հիմնադիր Գարիկ Մարտիրոսյանը «ՌուսԱրմԻնֆո» կայքին տված հարցազրույցում ասել է, որ ինքն և իր գործընկերներն ապրիլի 24-ին Երևանում են լինելու:
«Այս տարի ես Երևան կգամ «Comedy Club»-ի բոլոր մասնակիցների հետ: Գալու են ոչ միայն բեմում հանդես եկող հայտնի դերասաններ, այլև` սցենարիստներ, պրոդյուսերներ, խմբագիրներ: Ապրիլի 24-ին նվիրված միջոցառումներին մասնակցելու նպատակով Հայաստան է գալու ТНТ  հեռուստաալիքի գլխավոր տնօրեն Իգոր Միշինը»,- ասել է Մարտիրոսյանը:
Նրա փոխանցմամբ՝ ապրիլի 24-ին՝ Հայոց ցեղասպանության զոհերի հիշատակի օրը, «Comedy Club» հումորային հաղորդումը չի հեռարձակվի. դրա փոխարեն կցուցադրվի 10 րոպեանոց տեսահոլովակ, որի շրջանակում հեռուստաալիքի աստղերը կպատմեն 1915թ. ողբերգական դեպքերի մասին:
Գարիկ Մարտիրոսյանի կարծիքով՝ Հայոց ցեղասպանության 100-րդ տարելիցը պետք է լուսաբանվի տեղեկատվական դաշտում` առաջին հերթին երիտասարդության, այն հեռուստադիտողների համար, ովքեր պատկերացում չունեն հայերի մեծ ողբերգության մասին:

Команда Comedy Club 24 апреля приедет в Ереван
Известный юморист Гарик Мартиросян в интервью "РУСАРМИНФО" сообщил, что 24 апреля он и его коллеги проведут в Ереване, передает Tert.am. "В этом году я буду в Ереване со всеми участниками Comedy Club. Приедут не только известные всем актеры, выступающие на сцене, но и сценаристы, продюсеры, редакторы. Чтобы участвовать в траурных мероприятиях, в Армению приедет и генеральный директор телеканала ТНТ Игорь Мишин" - сообщил Гарик Мартиросян.
Команда  Comedy Club, при поддержке генерального директора ТНТ Игоря Мишина и с участием звезд телеканала, 24 апреля покажет информационный ролик о трагичных событиях 1915 года.
"В пятницу, 24 апреля Comеdy Club будет отменен. Вместо него в эфире будет маленький 10-ти минутный фильм, в котором примут участие все звезды ТНТ, у которых физически была возможность сняться.  Это не только дань уважения всем погибшим, но, прежде всего, информационная акция для тех, кто смотрит ТНТ и ничего не знает о Геноциде армян в Османской империи" - рассказал резидент Comedy Club.