Երկու նոր նամականիշ՝ նվիրված ՀՀ անկախության 25-ամյակին
«Հայփոստ Թրասթ Մենեջմենթ» ՓԲԸ-ն այսօր շրջանառության մեջ  է դրել 2 նամականիշ՝ նվիրված Հայաստանի Հանրապետության անկախության 25-ամյակին:
«Հայփոստ» ՓԲԸ-ի մամուլի ծառայության փոխանցմամբ, մարման պաշտոնական արարողությունը տեղի է ունեցել ՀՀ Նախագահի նստավայրում: Մարումն իրականացրել է  Հայաստանի Հանրապետության նախագահ Սերժ Սարգսյանը:
Նամականիշերը ունեն 200 և 300 ՀՀ դրամ անվանական արժեք, տպվել են Ֆրանսիայում՝ «Կարտոր» տպարանում:
200 դրամ անվանական արժեքով նամականիշի վրա պատկերված են «25-ամյակ» և «ԱՆԿԱԽՈՒԹՅՈՒՆ» գրառումները, ինչպես նաև  Հայաստանի Հանրապետության ծածանվող եռագույն դրոշը կապույտ երկնքի խորապատկերին՝ խորհրդանշելով երկրի 25-ամյա անկախությունը և պետականությունը:
300 դրամ անվանական արժեքով նամականիշի վրա պատկերված է «25 ամյակ» գրառումը, որը կազմված է Երևան քաղաքի պատկերների կոլլաժի տեսքով՝ ցույց տալով նորանկախ պետության զարգացումը այս 25 տարիների ընթացքում:
Նամականիշերի դիզայնի հեղինակներն են «Հայփոստ Թրասթ Մենեջմենթ» ՓԲԸ կառավարող տնօրեն Խուան Պաբլո Գեչիջյանը և «Հայփոստ» ՓԲԸ-ի դիզայներներ Վահագն Մկրտչյանը և Դավիթ Դովլաթյանը:

В резиденции президента погашены две марки, посвященные 25-летию независимости Армении
Почтовая компания ''Айпост Траст Менеджмент'' ввела в обращение две новые марки, посвященные 25-летию независимости Республики Армения. Как передает пресс-служба компании, церемония гашения состоялась в резиденции президента РА.
Дата выпуска почтовых марок номинальной стоимостью в 200 и 300 драмов (типография ''Картор'', Франция) – 21 сентября, День независимости РА. Дизайнеры – представители компании ''Айпост Траст Менеджмент'' – Хуан Пабло Гешиджян и Ваагн Мкртчян. Тираж марок – по 500 тыс. экземпляров.
- Даже в самых развитых странах езидская община не имеет тех возможностей, какие у нее есть в Армении (эксклюзив) Нашей сверхзадачей сегодня является сохранение национального образа.
- Баронесса Кокс: "В Армении имеется огромный потенциал ума и таланта" (эксклюзив) Народ Карабаха стоек. Они победили в невозможной войне.
- Ованнисян: вся техника на параде в Ереване принадлежит ВС Армении На парадах в Республике Армения показывалось только оружие, находящееся на вооружении армянской армии, сказал...
- Евросоюз поздравляет Армению с 25-й годовщиной независимости Мы с нетерпением ожидаем продолжения тесного сотрудничества с Арменией в будущем.
- Президент Армении вручил президенту НКР орден "Тигран Мец" Победы Арцаха являются победами всего армянства, поскольку они были одержаны общими усилиями, сказал Бако Саакян....