Քիմ Քարդաշյանը դժգոհ է Թրամփի որոշումից
Ամերիկյան հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանը միացել է նախագահ Դոնալդ Թրամփի միգրացիոն քաղաքականության խստացման քաղաքականության դեմ հանդես եկողներին, հայտնում է Life.ru-ն:
Թվիթերյան իր էջում Քարդաշյանը հրապարակել է ԱՄՆ քաղաքացիների սպանության վիճակագրությունը, որի համաձայն իսլամիստ միգրանտները 10 տարվա ընթացքում սպանել են երկու մարդու, իսկ ԱՄՆ-ն քաղաքացիները՝ 12 հազար մարդու:
Հիշեցնենք, որ Թրամփը հրամանագիր է ստորագրել, որով արգելվել է գերակշռող մուսուլմանական բնակչություն ունեցողների մուտքը Միացյալ Նահանգներ:

Ким Кардашян недовольна решением Трампа
Американская телезвезда Ким Кардашян присоединилась к числу тех, кто недоволен решением нового президента США Дональда Трампа ужесточить миграционное законодательство, передает Life.ru.
На своей странице в "Твиттере" звезда опубликовала статистику убийств американских граждан. Согласно этим данным, исламисты-иммигранты убили за десять лет двоих человек, в то время как граждане США убивали своих соотечественников около 12 тысяч раз.
Ее твит набрал огромное количество репостов.
Напомним, президент США Дональд Трамп подписал ряд указов, предусматривающих ужесточение миграционной политики.