Ջեկի Չանը՝ 3D անիմացիոն սերիալում
Հայտնի դերասան Ջեկի Չանը հայտնել է «J-Team. Ջեկի Չանի բոլոր նոր արկածները» 3D անիմացիոն սերիալում հայտնվելու մասին, այդ մասին հայտնել է The Hollywood Reporter, փոխանցում է «Ռեգնում» գործակալությունը:
Նախատեսվում է թողարկել 104 սերիա, որոնք կցուցադրվեն տարբեր մանկական ալիքներով: Մուլտսերիալը նախատեսված է  3-10 տարեկան լսարանի համար: Նախագծի արժեքը կազմում է մոտ 6 մլն դոլար:
Բազմասերիանոց անիմացիոն ֆիլմը ներկայացնում է չինական ավանդական արժեքները, ճիշտ վարվելակերպի կանոնները: Մուլտսերիալի բովանդակության մասին դերասանը պատմել է լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ:
Նշենք, որ սա Ջեկի Չանի նման գործունեության առաջին դեպքը չէ. իր մասնակցությամբ նախորդ մուլտսերիալն ամերիկյան հեռուստաալիքներով ցուցադրվել է 2000թ.-ից սկսած: Ընդհանուր առմամբ ցուցադրվել է 95 սերիա:

Джеки Чан попал в мультфильм
Джеки Чан сообщил о выходе анимационного 3D-сериала "J-Team: все новые приключения Джеки Чана", сообщает портал The Hollywood Reporter, передает ИА REGNUM.
Всего будет выпущено 104 серии, они будут показываться на различных детских телеканалах. Сериал ориентирован на детскую аудиторию возрастом от 3 до 10 лет. Называемая стоимость проекта — около 6 млн долларов США.
Многосерийный анимационный фильм будет прививать детям традиционные китайские ценности, показывать примеры правильного поведения. Об этом Джеки Чан рассказал во время пресс-конференции предшествующей открытию международного кинофестиваля в Пекине.
Предыдущий мультсериал "Приключения Джеки" (Jackie Chan Adventures) показывался на телеканалах США с 2000 года, всего вышло более 95 серий. Главный персонаж являлся собирательным образом различных персонажей из фильмов Джеки Чана.