Forbes-ի հիմնադիրը Քիմ Քարդաշյանին Հայոց ցեղասպանության մասին գիրք է նվիրել
Նյու Յորքում մեկնարկած «Forbes Women» գագաթաժողովի շրջանակներում ռեալիթի շոուի ամերիկացի աստղ Քիմ Քարդաշյանը հանդիպել է հանդեսի հիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Սթիվ Ֆորբսի հետ:
«Հանդիպմանը հազվագյուտ գրքերի հավաքացծու ունեցող Ֆորբսը 36-ամյա հայուհուն Հայոց ցեղասպանության մասին գիրք է նվիրել, ինչպես նաև Էլիզաբեթ Թեյլորի պայմանագրի բնօրինակը, որը նա ստորագրել է 13 տարեկանում», - հայտնում է Los-Angeles Times-ը:
Հաղորդվում է, որ հանդեսի կանանց գագաթաժողովում Քարդաշյանը եղել է հիմնական բանախոսներից մեկը: Իր ելույթում Քարդաշյանը նշել է, որ իր հաջողության գրավականն աշխատասիրությունն է, ինչը նա սովորել է իր հորից՝ հայտնի փաստաբան Ռոբերտ Քարդաշյանից:

Форбс подарил Ким Кардашьян книгу о Геноциде армян
В рамках саммита "Forbes Women", стартовавшего во вторник в Нью-Йорке, американская звезда реалити-шоу армянского происхождения Ким Кардашьян встретилась с основателем и генеральным директором издания Стивом Форбсом.
"На встрече Форбс подарил 36-летней армянке книгу о Геноциде армян, а также оригинал контракта Элизабет Тейлор, подписанного ею в 13-летнем возрасте", - сообщает Rusarminfo.ru со ссылкой на Los-Angeles Times.
Ким Кардашьян стала также одной из основных выступающих на женском саммите издания.
В своем выступлении Кардашьян рассказала, что залогом ее успеха является трудолюбие, чему она научилась у своего отца – известного адвоката Роберта Кардашьяна.