Քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի գլխավորած պատվիրակությունը մեկնել է Արցախի Հանրապետություն
Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի գլխավորած պատվիրակությունը պաշտոնական այցով մեկնել է Արցախի Հանրապետություն:
Այցի շրջանակում նախատեսվում է քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի հանդիպումը Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանի հետ: Ստեփանակերտի քաղաքապետարանում երկու քաղաքների քաղաքապետերի մասնակցությամբ տեղի կունենա ընդլայնված կազմով հանդիպում, որի շրջանակում կքննարկվի Երևանի և Ստեփանակերտի քաղաքապետարանների համագործակցության ծրագրերով նախատեսված աշխատանքների ընթացքը:
Պատվիրակության կազմում Արցախ ժամանած Երևանի վարչական շրջանների ղեկավարներն էլ հանդիպումներ կունենան Արցախի գործընկեր շրջանների ու համայնքների ղեկավարների հետ:

Delegation of Yerevan Mayer on an Official Visit to Artsakh
The delegation of the Yerevan Mayor Taron Margaryan headed to Artsakh Republic on an official visit, official page of the Yerevan Municipality reports.
During the visit the meeting of Taron Margaryan with Artsakh President Bako Sahakyan is planned. In Stepanakert municipality, by the participation of two mayors an extended meeting will take place, in the framework of which the process of the cooperation of Yerevan and Stepanakert municipalities will be discussed.
The heads of the Yerevan administrative regions, who are also among the official delegation, will meet with their colleagues in Artsakh.