Քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի գլխավորած պատվիրակությունը մեկնել է Արցախի Հանրապետություն
Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի գլխավորած պատվիրակությունը պաշտոնական այցով մեկնել է Արցախի Հանրապետություն:
Այցի շրջանակում նախատեսվում է քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի հանդիպումը Արցախի նախագահ Բակո Սահակյանի հետ: Ստեփանակերտի քաղաքապետարանում երկու քաղաքների քաղաքապետերի մասնակցությամբ տեղի կունենա ընդլայնված կազմով հանդիպում, որի շրջանակում կքննարկվի Երևանի և Ստեփանակերտի քաղաքապետարանների համագործակցության ծրագրերով նախատեսված աշխատանքների ընթացքը:
Պատվիրակության կազմում Արցախ ժամանած Երևանի վարչական շրջանների ղեկավարներն էլ հանդիպումներ կունենան Արցախի գործընկեր շրջանների ու համայնքների ղեկավարների հետ:

Мэр Еревана Тарон Маргарян отправился в Арцах
19-го и 20-го июля делегация, возглавляемая мэром Еревана Тароном Маргаряном, с официальным визитом будет находиться в Республике Арцах, сообщает пресс-служба мэрии Еревана.
В рамках визита предусмотрены встречи мэра Тарона Маргаряна с президентом Арцаха Бако Саакяном. В мэрии Степанакерта состоится расширенное заседание, с участием мэров двух городов, в ходе которой будет обсужден ход реализации работ, намеченных программами сотрудничества мэрий Еревана и Степанакерта.
В рамках визита в Арцах руководители административных районов Еревана встретятся с руководителями городов-партнеров и регионов Арцаха.