Բակո Սահակյանն ընդունել է մեքսիկացի պատգամավորներին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 24-ին ընդունել է Մեքսիկայի Միացյալ Նահանգների Պատգամավորների պալատի Մեքսիկա-Հայաստան բարեկամության խմբի պատվիրակության անդամներին:
Հանդիպմանը քննարկվել են փոխադարձ հետաքրքրություն ներկայացնող մի շարք հարցեր: Առանձնակի ուշադրություն է դարձվել խորհրդարանական կապերի հաստատմանը, հասարակական և մարդասիրական հարթություններում փոխգործակցության զարգացմանը:
Հանդիպմանը մասնակցում էին ՀՀ ԱԺ նախագահի տեղակալ Էդուարդ Շարմազանովը, Արցախի Հանրապետության Ազգային Ժողովի փոխնախագահ Վահրամ Բալայանը, պաշտոնատար այլ անձինք:

NKR President Received the Members of the Mexico-Armenia Friendship Group
On October 24 Artsakh Republic President Bako Sahakyan received delegation members of the Mexico-Armenia Friendship Group of the United Mexican States' Chamber of Deputies, the press service of NKR President informs.
A range of issues of mutual interest were addressed at the meeting. Special attention was paid to the establishment of parliamentary ties, the development of cooperation in public and humanitarian spheres.
Vice-spearek of the Armenian National Assembly Vice President Eduard Sharmazanov, Artsakh Republic National Assembly deputy chairman Vahram Balayan and other officials partook at the meeting.