Ստեփանակերտում տեղի կունենա ատամնաբույժների հայ-ամերիկյան առաջին միջազգային վեհաժողովը
Մայիսի 28-ին Ստեփանակերտի «Հանրապետական բժշկական կենտրոն» ՓԲ ընկերության խորհրդակցությունների դահլիճում, անվճար հիմունքներով տեղի է ունենալու ստոմատոլոգների առաջին հայ-ամերիկյան միջազգային վեհաժողովը (ստոմատոլոգների իններորդ միջազգային վեհաժողովը) «Ստոմատոլոգիայի և դիմածնոտային վիրաբուժության արդի խնդիրները» թեմայով, հայտնում է «Արցախպրես»-ը` հղում կատարելով Արցախի առողջապահության նախարարությանը:
Նշվում է, որ մասնակիցներին կսահմանվի համապատասխան քանակությամբ կրեդիտ:
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար ցանկացողները  կարող են դիմել ԱՀ առողջապահության նախարարություն կամ զանգահարել 047 94-44-02 հեռախոսահամարով: Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:

Первый, международный армяно-американский стоматологический конгресс в Арцахе
28 мая в конференц-зале Степанакертского Республиканского медицинского центра пройдет первый, международный армяно-американский стоматологический конгресс, 9-й Международный стоматологический форум "Современная стоматология и челюстно-лицевая хирургия", сообщает Арцахпресс.
В Министерстве здравоохранения Республики Арцах, отметили, что участникам будет предоставлена ​​соответствующая сумма кредита.
За дополнительной информацией обращайтесь в Министерство здравоохранения Республики Арцах или по телефону 047 94-44-02. Здесь вы можете узнать более подробную информацию.