Կկայանա Քիմ Քարդաշյան-Թրամփ հանդիպումը
Հեռուստաաստղ հայազգի Քիմ Քարդաշյանը այսօր մայիսի 30-ին Սպիտակ տանը կհանդիպի ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփի հետ:
Հանդիպմանը կմասնակցեն նաև ԱՄՆ նախագահի խորհրդականն ու փեսան` Ջարեդ Քուշները, ինչպես նաև Քարդաշյանի իրավապաշտպանը, հայտնում է Vanity Fair- ը:
Ամսագրի փոխանցման համաձայն, Քարդաշյանը ցանկանում է քննարկել Թրափմի հետ Էլիս Մարի Ջոնսոնի ներում շնորհելու հարցը: 62-ամյա կինը 21 տարի անցկացրել է անազատության մեջ` դատապարտվելով թմրամիջոցների յուրացման և մաքսանենգության համար: Նա դատապարտվել է ցմահ ազատազրկման, առանց ներում հայցելու հնարավորության:

Kim Kardashian to Meet Donald Trump
Kim Kardashian is reportedly due to meet with President Donald Trump today as she campaigns to have a jailed great-grandmother set free, mirror.co.uk reports.
The mum-of-three is campaigning for the release of Alice Marie Johnson, who is serving a life sentence at the Aliceville Correctional Facility, in Alabama.
According to reports, Kim has been in talks with Trump's daughter Ivanka and her husband Jared Kushner - Trump's senior advisor - to secure the release of 62-year-old Alice, who has spent 20 years behind bars for a non-violent drug offence.