Ի՞նչ ֆիլմ դիտել Ամանորին
Ամանորյա տոնական օրերին դրական լիցքեր կարելի է ստանալ ոչ միայն հարազատների, բարեկամների, ընկերների հետ շփման, այլ նաև լավ ֆիլմեր դիտելու միջոցով: Ահա ամանորյա 5 ֆիլմ, որոնք կապահովեն ձեր տոնական տրամադրությունը:
Նոել (Noel 2004)
Կան մարդիկ, ովքեր կարող են տոնական օրերին իրենց երջանիկ զգալ` ուղղակի հիանալով ամանորյա զարդարանքներով, և կան մարդիկ, ովքեր թվում է թե վաղուց կորցրել են երջանիկ լինելու իրենց հույսը: Ֆիլմի հերոսները չորս տարբեր մարդիկ են, ովքեր Ամանորին պատահաբար հանդիպում են միևնույն վայրում` հիվանդանոցում: Սակայն նրանք անգամ չէին էլ կարող պատկերացնել, որ իրենց կյանքն այդ հանդիպումից հետո փոխվելու է…
Արձակուրդ փոխանակումով (The Holiday 2006)
Ֆիմի հերոսուհիներից մեկը ապրում է Անգլիայում, իսկ մյուսը Հարավայի Կալիֆորնիայում: Նրանց երկուսի կյանքում էլ դժվարություններ են հանդիպում. հերոսուհիներից մեկի սերն անպատասխան է մնում, իսկ մյուսը պարզում է, որ իր սիրելին իրեն դավաճանում է: Ամանորին ընդառաջ հերոսուհիները որոշում են դիմել կտրուկ փոփոխությունների:  Պատահական գտնելով միմյանց համացանցում` նրանք որոշում են փոխանակվել բնակության վայրերով և Ամանորը դիմավորել  բոլորովին նոր միջավայրում…
Թագ Սուրբ Ծննդին (Crown for Christmas 2015)
Նյու Յորքի հյուրանոցներից մեկում մաքրուհու իր աշխատանքից ազատվելուց հետո ֆիլմի հերոսուհի Ալին անսպասելիորեն Եվրոպայում աշխատելու հրավեր է ստանում:  Հետագայում պարզվում է, որ Ալին աշխատելու է իրական դղյակում` որպես արքայադստեր դաստիարակ: Թեպետ արքայադուստր Թեոդորան իր մոր մահից հետո  դժվարությամբ էր լեզու գտնում մարդկանց հետ, Ալիին հաջողվում է շահել արքայադստեր սիրտը և ոչ միայն…
Image result for serendipity movie
Ինտուիցիա (Serendipity 2001)
Ֆիլմի հերոսն ու հերոսուհին պատահաբար հանդիպում են Նյու Յորքում, երբ երկուսն էլ ցանկանում են գնել ձեռնոցների միևնույն զույգը: Չնայած նրան, որ երկուսն էլ արդեն ունեն կյանքի ընտրյալներ, նրանք որոշում են այդ երեկո միասին անցկացնել:  Արդեն բաժանվելիս նրանք կանգնում են երկընտրանքի առաջ. շարունակել հարաբերությունները, թե՞ վերադառնալ իրենց ընտրյալների մոտ: Այս ժամանակ ֆիմի հերոսուհի Սառան հետաքրքիր լուծում է առաջարկում…
Image result for Love Actually 2003)
Իրական սեր (Love Actually 2003)
Ֆիմի հերոսները 10 տարբեր մարդիկ են, այդ թվում՝ ռոք երգիչ, գրող, Մեծ Բրիտաիայի վարչապետ, ովքեր Ամանորին ընդառաջ շտապում են իրականացնել իրենց ծրագրերը: Որքան էլ տարբեր թվան ֆիլմի հերոսները և որքան տարբեր լինեն ծրագրերը, Ամանորին ընդառաջ նրանց բոլորին միավորելու  է մեկ ընդհանուր բան…

During the New Year holiday you can get positive energy not only by communicating with your relatives, friends but also by watching good movies. Below are 5 movies that will ensure your happy mood during holiday.
Noel 2004
There are people, who can feel happy just by admiring New Year decorations, while there are people, who seem to have lost their hope of being happy long ago. The heroes of the movie are four different characters, who by chance meet during the New Year holidays in the same place – in the hospital. However, they could not even imagine that their lives will change after that meeting…
The Holiday 2006
One of the movie heroines lives in England, while another lives in Southern California. Both of them come across difficulties in their lives: one of them faces an unanswered love, while the other finds out that his beloved one betrays her. On the eve of the New Year the heroines decide to undertake radical changes. Accidentally, finding each other in the Internet, they decide to exchange their apartments and to celebrate New Year in a completely new environment…
Crown for Christmas 2015
After being fired from her position of a cleaner in one of the hotels in the US, the heroine of the movie, Allie, unexpectedly, gets an invitation to work in Europe. Later on it turns out that Allie is going to work in a real castle as a governess to a princess. Although princess Theodora, after the death of her mother, has difficulties in finding common language with people, Allie manages to win the heart of the princess and not only…
Image result for serendipity movie
Serendipity 2001
The heroine and the hero of the movie meet in New York, when both of them want to by the same pair of gloves. Despite the fact that both of them have already found their second halves, they decide to spend that evening together. When departing they face a dilemma - to continue their relations or to go back to their second halves. At that time the heroine of the movie comes up with an interesting suggestion…
Love Actually 2003
Heroes of the movie are 10 different people among them rock singer, writer, Prime Minister of the Great Britain, who before New Year hurry to achieve their plans. No matter how different the movie heroes may seem, how different plans they have, before New Year they all are united by the same thing…