Զոհրաբ Մնացականյանը կմասնակցի ԱլԳ 10-ամյակի միջոցառումներին և ԱԳ նախարարների հանդիպմանը
Մայիսի 13-ից 14-ն ԱԳ նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի գլխավորած պատվիրակության կազմում աշխատանքային այցով կմեկնի Բրյուսել: Այցի ընթացքում ԱԳ նախարար Մնացականյանը կմասնակցի Արևելյան գործընկերության ԱԳ նախարարների հանդիպմանը և Արևելյան գործընկերության 10-ամյակին նվիրված միջոցառումներին:
Մայիսի 14-ին ԱԳ նախարարը ելույթներ կունենա Արևելյան գործընկերության 10-ամյակին նվիրված Բարձր մակարդակի համաժողովին և «Արևելյան գործընկերության 10-ամյակ. Քաղաքացիական հասարակության տեսակետը» խորագրով քննարկմանը:

Министр ИД РА Мнацаканян примет участие в мероприятиях, посвященных 10-летию Восточного партнерства
13-14 мая в  составе  делегации во главе  с премьер-министром Николом Пашиняном  министр ИД РА  Зограб Мнацаканян  посетит Брюссель.
В ходе  визита  министр ИД РА  Мнацаканян примет участие  в  мероприятиях, посвященных 10-летию Восточного партнерства, и  встрече  министров ИД.
Как сообщили Арменпресс в Управлении  информации и  общественной  дипломатии    Министерства иностранных дел  РА, 14 мая глава МИД Армении выступит на Форуме  высокого уровня, посвященном  10-летию Восточного партнерства, и в  дискуссии на тему «10-летие Восточного партнерства: мнение  гражданского общества».