Էնրիկե Իգլեսիասը 2020-ին հնարավոր է՝ գա Հայաստան
Աշխարհահռչակ երգիչ Էնրիկե Իգլեսիասը 2020-ին կարող է գալ Հայաստան։ Այդ մասին լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ ասել է նրա եղբայրը՝ Խորխե Իգլեսիասը։
Խորխե Իգլեսիասը, որն իր Berin Iglesias Art ընկերության միջոցով համագործակցում է Silk Note փառատոնի հետ, նշել է, որ խոսել են Էնրիկե Իգլեսիասի հետ և փորձում են հասկանալ՝ ինչպես նրա գրաֆիկում կարող են տեղավորել Silk Note 2020-ը:
Berin Iglesias Art կազմակերպությունը մասնաճյուղ է բացում Հայաստանում։ Փորձելու է հայ արտիստներին ներկայացնել արտասահմանում և արտասահմանցիներին Հայաստանում։

Энрике Иглесиас может приехать в Армению в 2020 году
Всемирно известный певец Энрике Иглесиас может приехать в Армению в 2020 году. Об этом сообщил журналистам в Ереване его кузен Хорхе Иглесиас, Panarmenian.am reports.
Компания Хорхе Иглесиаса Berin Iglesias Art сотрудничает с фестивалем Silk Note в Армении. Как сообщил журналистам кузен певца, с Энрике Иглесиасом переговорили и пытаются понять, как найти в графике артиста время для участия в Silk Note-2020 в Ереване, пишет «Айкакан жаманак».
Berin Iglesias Art открывает филиал в Армении. Компания планирует представлять армянских артистов за рубежом и привозить в Армению иностранных звезд.