Էնրիկե Իգլեսիասը 2020-ին հնարավոր է՝ գա Հայաստան
Աշխարհահռչակ երգիչ Էնրիկե Իգլեսիասը 2020-ին կարող է գալ Հայաստան։ Այդ մասին լրագրողների հետ հանդիպման ժամանակ ասել է նրա եղբայրը՝ Խորխե Իգլեսիասը։
Խորխե Իգլեսիասը, որն իր Berin Iglesias Art ընկերության միջոցով համագործակցում է Silk Note փառատոնի հետ, նշել է, որ խոսել են Էնրիկե Իգլեսիասի հետ և փորձում են հասկանալ՝ ինչպես նրա գրաֆիկում կարող են տեղավորել Silk Note 2020-ը:
Berin Iglesias Art կազմակերպությունը մասնաճյուղ է բացում Հայաստանում։ Փորձելու է հայ արտիստներին ներկայացնել արտասահմանում և արտասահմանցիներին Հայաստանում։

Enrique Iglesias Could Arrive in Armenia in 2020
World-famous singer and record producer Enrique Iglesias may travel to Armenia in 2020, his brother Jorge Iglesias told reporters in Yerevan on Wednesday, November 6, Panarmenian.am reports.
According to Jorge, whose company, Berin Iglesias Art, is collaborating with the Silk Note Festival, they have already spoken to Enripue to figure out whether the artist can join the 2020 edition of the festival.
Also, Jorge said, Berin Iglesias Art is opening a chapter in Armenia to try to introduce Armenian artists to audiences abroad and bring international performers to Armenia.