Հաջորդ 2 շաբաթվա ընթացքում կարող են ցույցեր տեղի ունենալ․ ԱՄՆ դեսպանատունն իր քաղաքացիներին զգոնության կոչ է արել
Հաջորդ երկու շաբաթվա ընթացքում ընտրությունների հետ կապված երթեր կամ ցույցեր կարող են տեղի ունենալ Երևանում և Հայաստանի այլ վայրերում: Այս մասին զգուշացում է տարածել Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանությունը՝ քաղաքացիներին կոչ անելով զգոն լինել, փոխանցում է News.am-ը։
«ԱՄՆ քաղաքացիները պետք է զգոնություն ցուցաբերեն, խուսափեն մարդկանց բազմությունից և մշտապես լինեն զգոն ու կապ պահպանեն հարազատների հետ»,-նշված է զգուշացման մեջ։

Посольство США призывает американских граждан быть "бдительными" в связи с возможными митингами в Ереване
Посольство США в Армении призывает американских граждан быть "бдительными" в связи с возможными митингами и шествиями в Ереване и других частях страны в связи с выборами, передает News.am.
"В течение следующих двух недель в связи с выборами в Ереване и других частях Армении возможны митинги и шествия. Граждане США должны проявлять бдительность, избегать скоплений людей,  поддерживать связь с родными", - говорится в заявлении посольства США.