Հաջորդ 2 շաբաթվա ընթացքում կարող են ցույցեր տեղի ունենալ․ ԱՄՆ դեսպանատունն իր քաղաքացիներին զգոնության կոչ է արել
Հաջորդ երկու շաբաթվա ընթացքում ընտրությունների հետ կապված երթեր կամ ցույցեր կարող են տեղի ունենալ Երևանում և Հայաստանի այլ վայրերում: Այս մասին զգուշացում է տարածել Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանությունը՝ քաղաքացիներին կոչ անելով զգոն լինել, փոխանցում է News.am-ը։
«ԱՄՆ քաղաքացիները պետք է զգոնություն ցուցաբերեն, խուսափեն մարդկանց բազմությունից և մշտապես լինեն զգոն ու կապ պահպանեն հարազատների հետ»,-նշված է զգուշացման մեջ։

US Embassy in Yerevan Calls on its Citizens to be Alert
The US Embassy in Armenia has issued a demonstration alert and called on US citizens to be alertNews.am reports.
“Over the next two weeks, demonstrations or rallies related to elections may take place in Yerevan and other locations throughout Armenia. U.S. citizens should exercise vigilance, avoid crowds, and remain alert and aware of their surroundings at all times.
Actions to take: avoid the area, monitor local media for updates, avoid crowds, avoid demonstrations, notify friends and family of your safety, be aware of your surroundings.”