Արցախի նախագահն ընդունել է ՀՀ քննչական կոմիտեի նախագահին
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը հուլիսի 6-ին ընդունել է Հայաստանի Հանրապետության քննչական կոմիտեի նախագահ Հայկ Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությանը: Այս մասին հայտնեցին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:
Հանդիպմանը քննարկվել են ԱՀ և ՀՀ համապատասխան կառույցների միջև փոխգործակության ընդլայնմանն ու բազմակողմանի համագործակցությանն առնչվող հարցեր:
Հանդիպմանը մասնակցում էին ԱՀ քննչական կոմիտեի նախագահ Իգոր Գրիգորյանը և ԱՀ նախագահի աշխատակազմի ղեկավար Կարեն Շահրամանյանը:

Президент Республики Арцах принял председателя Следственного комитета Республики Армения
6 июля президент Республики Арцах Араик Арутюнян принял делегацию, возглавляемую председателем Следственного комитета Республики Армения Айком Григоряном. Об этом сообщили в Главном информационном управлении Аппарата президента Республики Арцах.
На встрече были обсуждены вопросы, касающиеся расширения взаимодействия и многостороннего сотрудничества между соответствующими структурами Республики Арцах и Республики Армения.
Во встрече участие приняли и председатель Следственного комитета Республики Арцах Игорь Григорян и руководитель Аппарата президента Республики Арцах Карен Шахраманян.