Վլադիմիր Գասպարյանը կադրային փոփոխություններ է արել
ՀՀ ոստիկանապետ Վլադիմիր Գասպարյանն օգոստոսի 5-ին կադրային փոփոխությունների մասին հրամաններ է ստորագրել:
Ինչպես տեղեկացնում է ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի և լրատվության վարչությունը, Արմեն Իսրայելյանը ազատվել է ոստիկանության Արագածոտնի մարզային վարչության պետի օպերգծով տեղակալի պաշտոնից և նշանակվել ոստիկանության Նոր Նորքի բաժնի պետ:
Ոստիկանապետի մեկ այլ հրամանով Արթուր Հովհաննիսյանը նշանակվել է ոստիկանության Արաբկիրի բաժնի պետ, ազատվելով ոստիկանության Արմավիրի բաժնի պետի պաշտոնից:
Արմեն Գասպարյանը նշանակվել է ոստիկանության Արմավիրի բաժնի պետ՝ ազատվելով ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության քրեական հետախուզության բաժնի պետի պաշտոնից:
Գարիկ Ղուկասյանը նշանակվել է ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության քրեական հետախուզության բաժնի պետ՝ ազատվելով ոստիկանության Կենտրոնական բաժնի պետի պաշտոնից:
Արամ Հովհաննիսյանը նշանակվել է ոստիկանության Կենտրոնական բաժնի պետ՝ ազատվելով ոստիկանության Շենգավիթի բաժնի պետի պաշտոնից:
Հրաչ Խոստեղյանը նշանակվել է ոստիկանության Շենգավիթի բաժնի պետ՝ ազատվելով ոստիկանության Արաբկիրի բաժնի պետի պաշտոնից:

Начальник полиции Армении произвел кадровые перестановки
Начальник полиции Армении Владимир Гаспарян произвел кадровые перестановки, о чем 5-го августа он издал ряд приказов, сообщает "Арменпресс" со ссылкой на управление по информации и связям с общественностью Полиции Армении.
Так, от занимаемой должности освобожден замначальника полиции по оперативной работе области Арагацотн Армен Исраелян и назначен на должность начальника полиции административного района Нор-Норк Еревана.
Другим приказом Артур Ованнисян освобожден от занимаемой им должности начальника полиции области Армавир и назначен на должность начальника полиции административного района Арабкир Еревана.
Армен Гаспарян освобожден от занимаемой им должности начальника управления уголовных расследований Еревана и назначен на должность начальника полиции области Армавир.
Гарик Гукасян освобожден от занимаемой им должности начальника полиции административного района Кентрон Еревана и назначен на должность начальника управления уголовных расследований Еревана.
Арам Ованнисян освобожден от занимаемой им должности начальника полиции административного района Шенгавит Еревана и назначен на должность начальника полиции административного района Кентрон Еревана.
Грач Хостегян освобожден от занимаемой им должности начальника полиции административного района Арабкир Еревана и назначен на должность начальника полиции административного района Шенгавит Еревана.