Եզրափակիչ հեռուստաբանավեճում հաղթել է Քլինթոնը. CNN
CNN հեռուստաընկերության գնահատականի համաձայն՝ Դեմոկրատական կուսակցությունից ԱՄՆ նախագահի թեկնածու Հիլարի Քլինթոնը հաղթանակ է տարել Լաս Վեգասում կայացած նախագահական վերջին հեռուստաբանավեճում, փոխանցում է gazeta.ru-ն:
Նշվում է, որ CNN-ի հարցման արդյունքները ցույց են տվել, որ նախկին պետքարտուղարին հաղթող է համարել հարցվածների 52 տոկոսը: Հանրապետական Դոնալդ Թրամփին իր ձայնն է տվել հարցման մասնակիցների 39 տոկոսը:
Նշենք, որ երրորդ հեռուստաբանավեճի ժամանակ թեկնածուները բանավիճել են զենքի, միգրացիայի, Պուտինի թեմայով: Նրան բանավեճն սկսել են առանց միմյանց ձեռք սեղմելու:

CNN: Клинтон одержала победу над Трампом в теледебатах
Согласно оценке телекомпании CNN, кандидат на пост президента США от Демократической партии Хиллари Клинтон одержала победу на теледебатах в Лас-Вегасе, передает gazeta.ru.
Уточняется, что результаты опроса CNN показали, что экс-госсекретаря назвали победителем 52% респондентов. Республиканцу Дональду Трампу свой голос отдали 39% опрошенных.
Кандидаты в президенты США Хиллари Клинтон и Дональд Трамп начали финальные президентские дебаты, не пожав друг другу руки. Они поспорили об оружии, иммиграции, праве на аборты и Путине.