Հայաստանն ու Ուկրաինան զգալի չափով կնվազեցնեն ավիատոմսերի արժեքը
Հայաստանն ու Ուկրաինան պայմանավորվել են նվազեցնել Ուկրաինայի Միջազգային ավիաուղիների ուղևորների համար ավիատոմսերի արժեքը: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում հայտնել է Ուկրաինայում Հայաստանի դեսպան Անդրանիկ Մանուկյանը:
«Թանկագին բարեկամներ: Շատ լավ նորություն ունեմ:
Ուկրաինայի Միջազգային ավիաուղիների հետ համառ բանակցություններից հետո մենք փոխշահավետ համաձայնության եկանք ավիատոմսերի գների շատ զգալի նվազեցման մասին՝ Ուկրաինայի Միջազգային ավիաուղիներով Հայաստանից և Հայաստան թռչող ուղևորների համար, ըստ որում՝ գները նվազեցվել են բոլոր ուղղություններով:
Ցանկանում եմ անկեղծորեն շնորհակալություն հայտնել Ուկրաինայի Միջազգային ավիաուղիներ ավիաընկերության ղեկավարությանն՝ ի դեմս ընկերության նախագահ Յուրի Վլադիմիրովիչ Միրոշնիկովի, առևտրի գծով ընկերության փոխնախագահ Սերգեյ Ֆոմենկոյի և անձամբ ընկերության վաճառքի գծով տնօրեն Անտոն Մատիսի:

Армения и Украина договорились снизить стоимость цен на авиабилеты
Армения и Украина договорились снизить стоимость цен на авиабилеты для пассажиров Международных Авиалиний Украины. Об этом сообщил посол Армении в Украине Андраник Манукян на своей странице в Facebook.
''Дорогие друзья, очень хорошая НОВОСТЬ!!!
В результате упорных переговоров с Международными Авиалиниями Украины (МАУ) Мы пришли к взаимовыгодному соглашению о очень значительном снижении цен на авиабилеты, для прилетающих и вылетающих из Армении пассажиров МАУ, причём цены сниженны по всем направлениям.
Хочу искренне поблагодарить руководство авиакомпании МАУ в лице президента компании Мирошникова Юрия Владимировича, вице президента по коммерции Сергея Фоменко и лично директора по продажам МАУ Антона Маттиса.