Հայկական doodooc ստարտափը դարձել է FIFA-ի Աշխարհի գավաթի գործընկերը
Հայկական doodooc ստարտափը պաշտոնապես իրականացնելու է Կատարում մեկնարկած Ֆուտբոլի աշխարհի 2022 թվականի առաջնության Երկրպագուների փառատոնի (FIFA Fan Fest 2022) երաժշտական վիզուալիզացումը։ Արմենպրես-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին ընկերությունը հայտնել է «Linkedin»-ի իր հարթակում:
doodooc-ը միավորել է ուժերը GL events-ի և Octagon-ի հետ՝ աշխարհի գավաթի լավագույն փորձն անմոռանալի դարձնելու համար: doodooc-ի երաժշտական վիզուալիզացիաները կցուցադրվեն Երկրպագուների գոտիների (FIFA Fan Zones) բոլոր էկրաններին:
doodooc-ը երաժշտության վիզուալիզացիայի գեներացնող հարթակ է, որը երաժշտություն ստեղծողներին հնարավորություն է տալիս ստեղծել բարձր կարգավորելի, մինչև 8K ձայնային ռեակտիվ անիմացիաներ՝ հիմնված աուդիոյի շերտերի խորը վերլուծության վրա։

Армянский стартап doodooc стал партнером чемпионата мира по футболу
Армянский стартап doodooc выполнит музыкальную визуализацию чемпионата мира по футболу 2022. Как сообщает Арменпресс, об этом компания официально сообщила на своей платформе в ''Linkedin''.
doodooc - это платформа для генерации музыкальной визуализации, которая позволяет на основе глубокого анализа слоев звука создавать настраиваемую анимацию со звуком до 8K.
doodooc объединила усилия с GL events и Octagon, чтобы впечатления от чемпионата мира сделать незабываемыми. Музыкальные визуализации doodooc будут представлены на всех экранах фан-зон (FIFA Fan Zones).