Արմեն Գրիգորյանը կմեկնի Բրյուսել
ՀՀ անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը մայիսի 12-ին հնգօրյա այցով կմեկնի Բրյուսել: Այս մասին տեղեկանում ենք կառավարության e-gov տեղեկատվական հարթակում։
Պատվիրակության կազմում են լինելու նաև անվտանգության խորհրդի քարտուղարի օգնական Ազատ Բաբայանը և վարչապետի աշխատակազմի անվտանգության խորհրդի գրասենյակի քաղաքական, սոցիալական և տնտեսական անվտանգության վարչության խորհրդական, կառուցվածքային ստորաբաժանումներում առանձին գործառույթներ համակարգող Արշակ Մուսախանյանը։
Հայկական պատվիրակությունը Բելգիայի Թագավորությունում է լինելու 2023 թվականի մայիսի 12-16-ը ներառյալ:

Секретарь Совбеза Армении отправится в Брюссель с пятидневным визитом
Секретарь Совета безопасности Армении Армен Григорян отправится в пятницу в Брюссель с пятидневным визитом, сообщается на сайте правительства, передает Sputnik Армения
Согласно информации, Григорян проведет ряд рабочих встреч. Вместе с ним в бельгийскую столицу отправится его помощник Азат Бабаян и советник управления политической, социальной и экономической безопасности аппарата Совбеза Аршак Мусаханян.
Напомним, что 14 мая в Брюсселе запланирована встреча премьера Армении Никола Пашиняна и президента Азербайджана Ильхама Алиева.