Հանրաքվեի հետ կապված հարցերի համար կգործի «Թեժ գիծ»
ՀՀ Սահմանադրության փոփոխությունների հանրաքվեի նախապատրաստման և անցկացման ընթացքում ՀՀ ոստիկանության գործառույթներին առնչվող հարցերին արագ արձագանքելու նպատակով դեկտեմբերի 5-ին և 6-ին ՀՀ ոստիկանությունում կգործի բազմուղի «Թեժ գիծ»՝ 010-54-69-12, 010-54-69-14 հեռախոսահամարներով:
Միջազգային դիտորդական առաքելությունների համար՝ անգլերեն և ֆրանսերեն լեզուներով, կգործի 010-52-42-28 հեռախոսահամարը, ԱՊՀ դիտորդական առաքելությունների հետ կապի համար՝ ռուսերեն լեզվով՝ 010-57-31-39 հեռախոսահամարը, տեղեկացնում է ՀՀ Ոստիկանությունը:

24-Hour Hotline at the Police of the Republic of Armenia on December 5-6
To propmtly respond to issues related to functions of Police of the Republic of Armenia during the preparation and conduct of the Constitutional referendum in Armenia, a multi-channel hotline will be in operation from December 5 to December 6, 2015: 010-54-69-12, 010-54-69-14, official page of the RA Police informs.
Simultaneously, 010-52-42-28 hotline number will be available in English and French for international observation missions, and 010-57-31-39 hotline number will be available in Russian for the CIS observation missions.