Հանրաքվեի հետ կապված հարցերի համար կգործի «Թեժ գիծ»
ՀՀ Սահմանադրության փոփոխությունների հանրաքվեի նախապատրաստման և անցկացման ընթացքում ՀՀ ոստիկանության գործառույթներին առնչվող հարցերին արագ արձագանքելու նպատակով դեկտեմբերի 5-ին և 6-ին ՀՀ ոստիկանությունում կգործի բազմուղի «Թեժ գիծ»՝ 010-54-69-12, 010-54-69-14 հեռախոսահամարներով:
Միջազգային դիտորդական առաքելությունների համար՝ անգլերեն և ֆրանսերեն լեզուներով, կգործի 010-52-42-28 հեռախոսահամարը, ԱՊՀ դիտորդական առաքելությունների հետ կապի համար՝ ռուսերեն լեզվով՝ 010-57-31-39 հեռախոսահամարը, տեղեկացնում է ՀՀ Ոստիկանությունը:

Референдум: в Полиции Армении будет работать "горячая линия"
С целью оперативного реагирования по вопросам, связанным с функциями Полиции Республики Армения в ходе подготовки и проведения Референдума по изменениям в Конституцию республики Армения, с 5 по 6 декабря в Полиции будут работать многоканальные телефоны горячей линии: 010-54-69-12, 010-54-69-14, передает пресс-служба Полиции Армении.
Для международных наблюдательных миссий горячая линия по номеру 010-52-42-28 будет доступна на английском и французском языках, а для наблюдательных миссий СНГ горячая линия будет доступна на русском языке по телефону 010-57-31-39.