Բակո Սահակյանն Արցախի շրջվարչակազմերի ղեկավարների և Ստեփանակերտի քաղաքապետի մասնակցությամբ խորհրդակցություն է անցկացրել
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը փետրվարի 1-ին անց է կացրել աշխատանքային խորհրդակցություն` հանրապետության շրջվարչակազմերի ղեկավարների ևՍտեփանակերտի քաղաքապետի մասնակցությամբ:
Քննարկվել են շրջաններում և մայրաքաղաքում իրականացվելիք ծրագրերին վերաբերող հարցեր: Հատուկ ուշադրություն է դարձվել սոցիալ-տնտեսական խնդիրներին, գյուղատնտեսական աշխատանքներին, կապիտալ շինարարության ոլորտին:
Երկրի ղեկավարը հանձնարարականներ է տվել խորհրդակցության մասնակիցներին՝ քննարկված հարցերին պատշաճ և համակարգված լուծում տալու ուղղությամբ:

President of Artsakh Holds Consultation with Participation of Heads of Regional Administrations and Stepanakert Mayor
On 1 February Artsakh Republic President Bako Sahakyan convened a working consultation with the participation of heads of the republic's regional administrations and the Mayor of Stepanakert.
Issues relating to the projects to be implemented in the regions and the capital were on the discussion agenda.
Special attention was drawn to the social-economic issues, agricultural activities and capital construction sphere.
The Head of the State gave instructions to the participants of the consultation towards proper and systematic solution of the discussed issues.