Աննա Հակոբյանը հյուրընկալել է ՀՀ-ում ԱՄՆ դեսպան Լին Թրեյսիին
ՀՀ վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» և «City of smile ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը մայիսի 3-ին հյուրընկալել է ՀՀ-ում ԱՄՆ դեսպան Լին Թրեյսիին: Այս մասին տեղեկանում ենք Աննա Հակոբյանի պաշտոնական էջից
Հանդիպումը, որ նախաձեռնել էր Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանատունը, ներկա է գտնվել «Իմ քայլը» հիմնադրամի գործադիր տնօրեն Հովհաննես Ղազարյանը:
Հանդիպմանը Աննա Հակոբյանը ներկայացրել է իր ղեկավարած երկու հիմնադրամների գործունեությունը, պատմել ապրիլ ամսվա սկզբին ԱՄՆ կատարած այցի մասին: «Մեծ հաճույքով եմ ձեզ պատմում ԱՄՆ կատարած այցի մասին, որը բոլոր առումներով արդյունավետ էր և շատ հաջողված և այն ջերմ վերաբերմունքի մասին, որ ստացա ձեր երկրում»,- ասել է Աննա Հակոբյանը:
«Ուրախ էի հանդիպել ձեզ, լսել Միացյալ Նահանգներ կատարած ձեր արդյունավետ այցի մասին և ավելին իմանալ ձեր լայնածավալ բարեգործական աշխատանքների մասին: Սիրով սպասում եմ մեր հետագա շփումներին»,- հանդիպման ավարտին ասել է Լին Թրեյսին:

Анна Акопян приняла посла США в Армении Линн Трейси
Председатель попечительского совета организации "Мой шаг" и "Город улыбок" Анна Акопян приняла 3 мая посла США в Армении Линн Трейси, как передает "Арменпресс", об этом сообщили  в офисе Анны Акопян.
На встрече, инициированной посольством США в Армении, принял участие исполнительный директор фонда "Мой шаг" Ованнес Казарян.
На встрече Анна Акопян представила деятельность двух фондов, рассказав о своем визите в США в начале апреля. "Я рада рассказать вам о визите в США, который был эффективным во всех отношениях и был очень успешным", - сказала Анна Акопян.
"Я была рада встретиться с Вами, послушать о Вашей эффективной поездке в Соединенные Штаты и узнать больше о Вашей обширной благотворительной работе. Я с нетерпением жду наших дальнейших контактов", - сказала Линн Трейси в конце встречи.