Արարատ Միրզոյանի գլխավորած պատվիրակությունն աշխատանքային այցով կմեկնի ԱՄՆ
ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանի գլխավորած պատվիրակությունը հուլիսի 14-18-ն աշխատանքային այցով կգտնվի Վաշինգտոնում, հուլիսի 19-21-ը՝ Բոստոնում, իսկ հուլիսի 25-26-ը՝ Նյու Յորքում:
Արարատ Միրզոյանի գլխավորած պատվիրակության կազմում են ՀՀ ԱԺ Հայաստան-ԱՄՆ բարեկամական խմբի ղեկավար, ԱԺ «Իմ քայլը» խմբակցության ղեկավար Լիլիթ Մակունցը, ԱԺ «Լուսավոր Հայաստան» խմբակցության ղեկավար Էդմոն Մարուքյանը, ԱԺ «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության քարտուղար Արման Աբովյանը և ԱԺ պետական-իրավական հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահի տեղակալ Աննա Կարապետյանը:

Delegation Led by Speaker of the National Assembly to Leave for US
The delegation of Armenian parliamentarians led by Speaker of the National Assembly Ararat Mirzoyan to pay a working visit to US. As the press department at the parliament reported, the MPs will be in Washington on June 14-18, Boston in July 19-21, and New York on July 25-26.
The delegation comprises the head of Armenia-US friendship group, the head if “My Step” fraction Lilit Makunts, the head of “Bright Armenia ” faction Edmon Marukyan, secretary of “Prosperous Armenia” Arman Abovyan as well as the Chair of the Standing Committee on State and Legal Affairs Anna KarapetyanPanorama.am reports.